Siemka! dzis jest zajebisty dzien !!! [ nie powiem dlaczego tak ogolnie ] Ale jednym powodem jest to, ze grałam w gałe z : danielkiem martynką, mateuszkiem, didusiem, pawełkiem , i taki jeszcze jeden fajny chł [ był w moim skaładzie ] i Lukaszkiem [ WSZYTKO ZDROBNIALE] Drużyna przeciwnikow skladała sie z :Mateusza, Didka, łukasza i Martyny, i Zedy hehe
cuden wygralismy dzieki DANIELKOWI i PAWEŁKOWI , I NIEZŁEMU BRAMKAŻOWI Dla nich szczegolne pozdro :* :* :* i Tez dla drugiej gruzyny :*:* tez Bo nawet mi dzis humor mateusz nie popsoł [ CO JEST NORMALNE ] hehe ;] pozdro dla niego!!!
Pozdro tez dla : Ilonki, Michałka, Kamilka, Lord V. , olexy, Agneli i buły :*:*:*:*:*:*: i w szczegolnosci dla ** !!! kc!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 21:35 ::Kod: ckx162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
to fajnie :): tylko szkoda.. ze ktos ci humor popsuł.....:(:( pozdro


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 19:18 ::Kod: clv135.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
u mnie też SUPER bo dziś przez cały dzień grałam w siate, noge i ręczną! Było zejebiście poprostu! Tylko jak zwykle wieczorem musi mi ktoś zepsuć humor, ale akurat ta osoba mnie nie obchodzi! POZDRO


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 16:11 ::Kod: ckx162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
no!! ale i tak nawet jakbysmy przegrali to i tak było zajebiscie bo miałam zajebisty sklad :*:* :D :D


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 16:02 ::Kod: ckj193.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: danios

Tresc:
NOM WYGRALISMY A PRZEGRYWALISMY JUZ 17:11 POZDRO DLA CIEBIE :**


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 15:59 ::Kod: ckb236.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
kocham cie i grała się zajebicie przeglalijmy 2 golamy 23 do 21 bleee


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 15:58 ::Kod: 200.118.2.220

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
ELo!!! No i ja powiem, że było zajebiście jak graliśmy :D Dziex za pozdro, dla Ciebie też pozdrowionka i buziaki :*:*:*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld