Siemka!! Widze , ze podoba sie wam tamto opowiadanie [ komentujcie tez tamtą notke] Wiec jeszcze jedno opwiadnie, lecz to juz koniec z opowisciami... bo wole pisac tematy... Nie powiem dlaczego

Kimkolwiek jesteś, kocham cię!
Po cichej uliczce wielkiego miasta szedł sobie drobny staruszek, powłócząc nogami w jesienne popołudnie. Zeschłe liście przypominały mu każde przeszłe lato. Przed sobą miał długą, samotną noc w oczekiwaniu na kolejny czerwiec.

Aż nagle w stercie liści w pobliżu sierocińca, mała kartka papieru zwabiła jego wzrok. Zatrzymał się więc i podniósł ją trzęsącymi się dłońmi.

Czytając dziecinne literki, starzec wybuchnął płaczem, bo słowa paliły jego wnętrze niczym piętno.

Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go kocham.
Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go potrzebuję.
Nie mam nawet z kim zamienić słowa,
Więc ten, kto to znajdzie, niech wie, że go kocham!


Oczy staruszka spoczęły na budynku sierocińca i dostrzegły małą dziewczynkę z nosem smętnie przyklejonym do szyby.

I wiedział już, że wreszcie znalazł przyjaciółkę, więc pomachał do niej i posłał jej jasny uśmiech. Oboje wiedzieli też, że spędzą zimę razem, naśmiewając się z deszczu.

Naprawdę spędzili zimę, śmiejąc się z niepogody, rozmawiając przez płot i obsypując się drobnymi podarkami, które dla siebie zrobili. Staruszek rzeźbił dla niej przepiękne zabawki, dziewczynka zaś rysowała mu obrazki, na których piękne panie spacerowały w słońcu i zieleni drzew, i oboje dużo się śmiali.

Lecz dnia pierwszego czerwca dziewczynka podbiegła do płotu, by pokazać starcowi swój nowy rysunek, a jego tam nie było.

Przeczuwała jakoś, że on już nie wróci, pobiegła więc do pokoju, wzięła kredki i papier i napisała...

Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go kocham.
Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go potrzebuję.
Nie mam nawet z kim zamienić słowa,
Więc ten, kto to znajdzie, niech wie, że go kocham!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 13.04.2006 :: 09:43 ::Kod: ckc123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edziaa

Tresc:
juz koniec z opowidaniami.. :) :) teraz zwykłe notki!



Komenatrz z: 12.04.2006 :: 20:31 ::Kod: cmn178.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
kocham cie


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 18:56 ::Kod: 200.118.2.220

Komentarz od: (L)MaNdArYnKa(L

Tresc:
Kurde... aż się popłakałam :( A co fo do mojej rzmowy z mamą to mi gadała o tym czy ja coś z chłopakiem tego tego, i czy wtedy z Danielem to ja na serio sie tego tego :D:D:D:D A jakich dwóch chłopaków znasz takich normalnych jeśli można wiedzieć???


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 18:56 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Angela

Tresc:
Siemka.smutne to opwiadanie,ale piękne.też bardzo mi się podoba.pozdro dla ciebie :*:*


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 17:44 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
nawet fajne opowiadanie pozdro dla ciebie :*:*


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 17:21 ::Kod: clb172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
znam te opowieści sa na stronie


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 13:18 ::Kod: aaxc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: lordvoldemort

Tresc:
Edyta źle wpisałaś mój adres bo ja jestem www.lordvoldemort.talk.pl


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 13:08 ::Kod: ckv241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
fajne ale zbyt smutne to popzednie opowiadadanie tez było smutne moze teraz napiszesz szczesliwe...? sprubuj KOCHAM CIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <KOCHAM CIE>


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 12:58 ::Kod: aaxc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: lordvoldemort

Tresc:
A co się stało z staruszkiem?? piękne ale smutne i zarazem wzruszające pozdro dla Ciebie :* :* wpadnij też do mnie


Komenatrz z: 12.04.2006 :: 12:45 ::Kod: cmo28.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Ojej... jakie to smutne i piękne zarazem! Staruszek już do niej nie wróci...




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld