09.04.2006 :: 10:43
Siemka! Wczoraj chł [ Konrad i Didek ] mi pospsuli humor.. Bo zaczeli sie o mnie klocic , który mnie bardziej kocha... I nie pytajcie sie mnie , ktory ma jakie szasne bol to banalne!!! Nie wiem o czym pisac jeszcze! to powiem ze mam problem miłosny...:| Zeby wam nie przynudzac to bez temaciku , tylko dam wam takie super wierszyki : Kiedy jestem w szkole, to myślę o Tobie. Nie mogę sie ogarnąć. Moje usta wciąż wypowiadają Twoje imię. Zamiast sluchać co nauczyciel mówi, to Ja się wpatruję przez okno myśląc, że stoisz Ty po jego drugiej stronie. Jesteś tylko moim złudzeniem, które jak chcę jest odtwarzane dzięki mojemu mózgowi. Dni bez Ciebie się dłużą mi się. Jak jestem na dworzu, to czuje jakbyś stał przy mnie. Mam wrażenie, jakbyś obserwował mnie zza roga. Lecz to tylko, moja(czternastolatki)wyobraźnia. Niuniu, Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba. Mam wrażenie że trafiłam do siódmego nieba, bo tylko dzięki Tobie naprawde chce żyć, zapomnieć o problemach w euforię się wzbić. To obłęd sercowy bez porównania z niczym, kiedy jesteś przy mnie nic innego się nie liczy. Pragnę jedynie tego by na zawsze tak zostało, aby wszystko się udało, to jedynie me marzenenie. Oddam co mam za jego spełnienie... Choć już ciebie dziś nie kocham Wziąć pamiętać będę zawsze Tamte chwile tak ulotne, ale piękne także Chciałam być przy tobie w każdej chwili mego życia Dawać ciepło miłość czułość i tez wsparcie w ciężkiej chwili Odrzuciłeś me starania, bo wolałeś wolnym być I co teraz myślę o tym? Dobrze teraz wiesz!!! Mam to wszystko mocno gdzieś Nie chcę abyś nawet patrzył na mnie Ale, jeśli to z zazdrością Ze mnie inny teraz kocha prawdziwa i niepowtarzalna miłością Ze dotykać może tylko ON Nie już ty – dłońmi mocno zdradzonymi On jest przy mnie w chwilach złych Jego kocham i szanuje Ciebie... nawet już nie toleruje Potrafiłeś zniszczyć wszystko wiec już odejdź na zawsze W mej pamięci może będzie, ale w sercu nigdy więcej Zapamiętaj słowa te nienawidzę Draniu Cię!