06.04.2006 :: 16:17
Siemka! Co tam u was?? U mnie kiepsko, bo ... [wole nie mowic, ale chodzi o chł] Dzis w szkole tez pani Kurek dała nam fajny prezent!! .. TYLKO DLA DZIEWCZYN ! Jak na~m ~to dała~to jestem ciekawa co chł da :] Dobra, przechodze do tematu:Pożądanie Pożądanie Kocham Ciebie, Kocham Twoje ciało, Twoich pocałunków Stale jest mi mało. Marzę o Twych ustach, Marzę o Twych oczach, Wszystkie czułe szepty Śnią mi się po nocach. Piję Twoje słowa I ubieram się w Twe gesty, Kiedy jesteś blisko Pochłaniasz mnie bez reszty. Dotyk Twojej dłoni Wywołuje u mnie dreszcze, Lecz nie mogąc się im oprzeć Proszę wciąż o jeszcze. Jestem zakochana I żyję całym Tobą, Czując Twoje ciepło- Wiedz-nie jestem sobą. Tak bardzo Ciebie kocham I tak bardzo Ciebie pragnę, Ze nie będąc z Tobą, Szczęścia nie odnajdę. [ to cos o mnie hehe..:/ ] Moim zdaniem:poządanie to nic zboczonego! wprost przeciewnie!! To cos pieknego!! Coś co jak by nie istaniało w zwiąsku, to było by koniec swiata!! moze inaczej to powiem : wyobrazcie sobie, ze jestescie małżenstwiem, i choc sie kochacie, to nie poządacie siebie, i jedyne wasze zblizenie to podanie reki! OKROPNE!! JA najbardziej z zwiąsku lubie sie piescic[ ale bez przesady] A co wy sadzicie jak słyszycie słowo pożadanie!!??