Siemka! opowiem wam historie : bo pare dni temu, poznałam takie młodsze 2 dziewczyny! polubiły mnie... i dzis, gdy musiałam isc na housa, naciagneły zebym z nimi grała w nożna...Zgodziłam sie , A potem jak chciałam juz isc.. to KURNA NIE CHCIAŁ odejsc ode mnie.. łaziły za mną jak ogon.. BBBOZE!!!!!! hehe
wiecie co? nie moge zapomniec o temacie miłość... Mogłabym pisac o nim bez konca... ale nie mam czasu...Wiec moze dzisiejszy temat Jesli czujesz to co czuje druga osoby, wtedy mozesz mowić :my Moze to brzmi troche bez sensu, ale ten morał w internecie znalałam i on mnie starsze zaciekawił.. Bo dlaczego odpiero mozna mowic MY jak kocha sie kogos z wzajemnosci?? Przeciez po co mammy wyobraznie?? Ja mam po to zeby wyobrazac sobie go ZE MNA.... nie wiem czy to sie spłni.. ale postanowiłam walczyc. bo i tak nie mam juz osoby tej 2 ... :/ :/ wracając do tematu, to sądze, ze nie umiem tego wytłumaczyc.. nie rozumiem tego.... a wy??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 15:57 ::Kod: ckh250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: do on

Tresc:
ja nie bede z toba chodzic [ on to ten tam co w nawiasie sie podpisał jako on] nie bede bo jestes za stary!! :( :(


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 14:07 ::Kod: cko161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
ja tez rozumiem i popieram wiole dobrze gada ale ja nie bede odm nej mprzepisywał a z ta miłoscia to oczywiscie o mnie biegało
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 13:21 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Celltharion(ON)

Tresc:
Siemanko. Fajna notka. A co do tej miłości to przeczytaj smsy od (ON) to wszystko zrozumiesz. Serio.;*;* PAPA.


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 07:03 ::Kod: ckv223.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
jejku olga jeszcze nie przeżyłaś prawdziwej miłości? a jeśli chodzi o temat to mi się wydaje, że chodzi o to, że MIŁOŚĆ MUSI BYĆ WZAJEMNA i dopiero wtedy bedziemy szczęśliwi i bedziemy mogli beć razem (CZYLI MY)! Przecież jak kogoś kochasz, a druga osoba Ciebie nie to nie bedziecie razem :)


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 21:23 ::Kod: clf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
hehe jasniej nie umiem


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 21:12 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olga

Tresc:
Ja terz jestem ciemna w tych sprawach,bo nie przezylam jeszcze prawdziwej miłości!!!:D Hehe


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 21:03 ::Kod: cml185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Ku**a pisz po ludzku ja nic nie kapuje...


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 21:02 ::Kod: clf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dzieki :*:*:*


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 21:01 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
to wszystko jakies pokrecone!! ja tez nic nie rozumiem! pozdro dla ciebie :*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld