Mogę być wesoła, mogę sie uśmiechać od ucha do ucha, ale nie bede szczęśliwa!!
Nie bede, bo serce mnie boli, chyba znam powod.... ale nie mam ochoty o nim mowic!! Te zdanie podkreślone, może sie wydawac bez sensu, bo przeciez, jhak ktos jest uśmiechniety to i szcześliwy!! Ale tak nie jest!! Uwierzcie , ja nawet, gdy mysle, ze zaraz wybuchne płaczem, umiem sie uśmiechnąc i udawac szczęsliwą... szkoda, ze taka nie moge byc!!!
Szkoda słow!! jak ja chce miec juz 25 lat i męża.. gora zeby mnie kochał....... [choc jest duzo takich osob] to dlaczego nie ta na ktorej mi najbardziej zalezy!!!!!!

>>>WOJTEK JEST HAMEM!!!!<<<


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 21:21 ::Kod: ckh250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
ja tez nie wiem co widziałam... [ on jest hamem ;( ]


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 21:05 ::Kod: clc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
no Edzia ten temat był nawet na rekolekcjach w poniedziałek czyli: RÓŻNICA MIĘDZY BYCIEM WESOŁYM A RADOSNYM!! fajne było ciekawe!!! ja już od początku 6 klasy nigdy nie byłam naprawde radosna, nawet jak chodziłam z pewnym chłopakiem to i tak go nie kochałam, bo moją miłością od 4 klasy jest...... A jeśli chodzi o Wojtka to zastanawiam się co ja w nim widziałam (we wrześniu) ale na szczęście mi szybko przeszło :P


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 14:31 ::Kod: clf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
jakas debilka, ktora kocha wojtka..... WIEM KTORA.. hahahahaha banalna i bezdebilniona :):):) :*:*:*:* pozdro ziomki..
mnie nie odbchodza chł z 6d.... DEBILE!!!!!!! [ niektorzy] wiec , ze mnie przezywają, to mnie GOwNO obchodzi :):)


Komenatrz z: 05.04.2006 :: 14:25 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
kto to tam u dolu??!!


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 22:50 ::Kod: ckt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Hmmm... sprawy sercowe... nie jestem w tym dobra. Być może dlatego, że sama dawno temu zaczęłam je olewać i dobrze mi z tym .


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 22:22 ::Kod: host-ip22-167.crowley.pl

Komentarz od: Blandzia

Tresc:
Dlaczego? Bo to wszystko takie jest- pokopane! =(


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 22:11 ::Kod: clx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
jeszcze pytasz???? fajna rozwe z nim miałąs ....:/


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 22:01 ::Kod: 200.118.2.220

Komentarz od: (L)MaNdArYnKa(L

Tresc:
Siemka!! No niezła notka, ale cos smutno piszesz :( a co Ci się z Wojtkiem nie układa, czy on Ci cos zrobił??


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 20:32 ::Kod: clx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
bo jest zwalonym hamem.. juz podbno prosił jakąs dziewczyne o chodzenie!!! pare dni sie nie widzielismy a on juz za 2 lata!~!;[


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 20:31 ::Kod: cle172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
No i co ja mam Ci napisać??Nie wiem !sorry ale nie wiem...przecież Cie nie przeproszę bo nie mam za co!!!a dlaczego Kazik jest hamem??




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld