Siemka! CO tam u was?? ja sie szykuje powoli na rekolekcje.. Olga musze pogadac z toba!!! a nie moge na ciebie trafic!! :( Mam rpoblem.. chyba nie uda mis ie to i chyba nie dam rady [ niektorzy widząc o co chodzi] i boze jak mi sie nie uda, to sie załamie... ale jak nie to zycze szczescia :|
Taemt:~miłość, która rani...~
Dziś poraz pierwszy zadałeś mi ból .
Tym razem świadomie , z satysfakcją .
Zadałeś mi ból .
Ale żyję .
Na mojej twarzy nie odbiło się cierpienie
jak na tafli wody.
Rany serca choć śmiertelne dla duszy .
Nie naruszają ciała .

* ten wiersz, jest samą prawda... kazdy choc ciepri, mowi, ze przeżyje, ze sie nie przejumuje. Ale kłamie! bo kazdy kto kocha, musi choc raz przeżyc chwile ~złamanego serca~. Bo miłośc bez kłotni to jak przyjażni obcokrajowców. Moze i sie wydaje piekna i taka rozmantyczna , ta miłośc bez sporów... ale na to widac.. szybko by sie skonczyła.. MOIM ZDANIEM miłość to juz złużyte uczucie, które mi nie jest potrzebne do szcześcia!! bo juz mam dosc...***...!!! :* :* A WY CO SĄDZICI??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 21:23 ::Kod: ckh250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
hm.... nie wiem co powiedziec1 ja bym tak samo to okresliła..... co do mojej sympati!!


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 21:13 ::Kod: clc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
jak jest miłość bez wzajemności to mogłaby być niepotrzebna!!! poprostu chciałabym żebyś zniknął (chłopak którego kocham)... ja ciągle przez niego cierpie, a on tylko na gg jest spoko, a w szkole to tylko moge się popatrzec na niego i troche popłakać!!!


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 12:57 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: edzia

Tresc:
dzieki wam :* :*:*:*:*:*: pozdro dla was :D :)


Komenatrz z: 04.04.2006 :: 07:36 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
zgadzam sie z doniem! PoZdRodla edzi i wszystkich innych! :*


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 20:15 ::Kod: ckv143.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Rekolekcje mam teraz - nudno, strasznieeee... Dawno mnie tu nie było. W ogóle - dawno nie zaglądałam do netu. Mam nadzieje, że u ciebie wszystko w porządku. A miłość - JEST POTRZEBNA, ale NIC NA SIŁE!!!! Pozdro


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 20:13 ::Kod: ckv143.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Hej! Nareszcie jestem


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 18:36 ::Kod: clt2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: DONIU

Tresc:
Edzia jest fajna Pozdro dla niej


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 14:29 ::Kod: cit173.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Justysia

Tresc:
hejka=Dwidze że szablonik zmieniłaś fajny=Da co do notki to ja już sama nie wiem co o tym myślę pozdro=)zajrzyj na www.juma13.blog.onet.pl


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 13:10 ::Kod: alr192.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: pamietnik1994

Tresc:
Cze fajny blog muzyczka tez a jak ty zrobiła s ze muzyczk u ciebie jest na blogu odpowiedz mi w kometarzu czekam i pozdrawiam :)


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 12:29 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olga

Tresc:
Edzia,nie możesz na mnie trafic,bo jestem chora...Jutro pogadamy...Buziaczki:*:*:*


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 10:55 ::Kod: ckg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
fajny szablonik:/ NAPISZ NOWĄ NOTATKĘ!!! ty i kuba mnie oszukujecie!!
!!


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 10:18 ::Kod: cjw47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: sms

Tresc:
Ta poprzednia notka to moja


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 10:16 ::Kod: cjw47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Edyta , nie mów takich żeczy na swoim przykładzie. Inni ludzie się kochają. Jest tyle osób które się kochają, może i ty znajdziesz swoją miłość


Komenatrz z: 03.04.2006 :: 10:14 ::Kod: cke181.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulina ;-D

Tresc:
Edzia czy ty mówisz o tej osobie co ja myśle?? Zgadzam sie z Tobą że nie ma takiej miłosći w której by nie było chociaż troche bólu ale jak sie kogos bardzo kocha to kłótnie nie mają takiego znaczenia...a jak się ktoś pokłóci o byle co to najwidocznej nie jest ta osoba warta tego uczucia...!!!Pozdrowionka dla Ciebie!;*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld