OSTATKI Jezu!! mowie wam! BOSKO BYŁO! to mało powiedziane... :) zacznijmy od poczatku:
Najpierw szkoła, na wf mi spodenki zdjeli...WOJTUS I DIDUS i potem przed sks chł... wszyscy wyszli z sali, a ja siedziałam bo nie mogła wyjsc , bo chł satli sie sie rechotali ze mnie, ze mi gatki zdjeli :D ale kwach hehe POtem przyszły najpierw do mnie sylwia i klaudia [ pozdro dla nich], nastepnie ola i kara.. [ pozdro dla nich] hehe :) a potem do wojtka była świetnie :d ja chce to WSZYTKO powtózyc jak najszybciej.. juz sie nie moge doczekac :D Jakie wrazenia :)) hhe pozdrawiam gorąco Korzonka , Wojtusia i Didka! :* :* :* dla nich :P


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 06.09.2009 :: 20:49 ::Kod: 81.219.191.222

Komentarz od: emilka20

Tresc:



Komenatrz z: 01.03.2006 :: 20:31 ::Kod: eul59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: angelina

Tresc:
nie jestem w tajemniczona wiec pozostane bez zdania w tej sprawie ;] pozdro 4 all komentujacy xD


Komenatrz z: 01.03.2006 :: 19:48 ::Kod: cla109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
edzia nie jest puszczalską dziwką ty kutasie jebany


Komenatrz z: 01.03.2006 :: 17:25 ::Kod: clb75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
ja sie całuje tylkoz osobami które kocham! a wojtka kocham!!!!!!!


Komenatrz z: 01.03.2006 :: 15:10 ::Kod: ckf67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
fajnie sie lizało z wojtusiem co?? bo jak chcesz to powturzyc to chyba dobrze bylo
ullala ale niepokoi mnie jedno to ze rozp.... zwiazek wojtka i magddy.........eh jak mogłas............!!!!!!!!!! i to było najbardziej wkurzajace a pozatym informacja dla wszystkich edzia nie lizała sie tylko z kaza tego samego dnia oczywiscie musiał byc ktos jeszcze był to nie tylko jeden chłpak edzia pozwoliła sobie na trzech byli to DIDEK KAZA I KORZEN no nie wiedziałem ze tak moze a mówiła ze lize sie tylko z tymi kturyh kocha hehe a jednak zle myslałem i ona zle uwiła hehe zabardzo sie rozpisuje kurde


Komenatrz z: 01.03.2006 :: 13:18 ::Kod: clb75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: bula

Tresc:
uuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUU chyba wiem nawet o co chodzi! DLA MNIE TEŻ BYŁO BY FAJNIE GDYBYM BYŁA TOBĄ naprzykład....




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld