Zacznimy od tego : jesli karolina JEBANA PRZEZ GORYLA tanczy na minilisciE, to na mnie nie liczcie!!!bO JA NIE BEDE TANCZYC Z OSOBAMI Z PO ZA MOJEGO GATUNKU!!!! po 2: ONA JEST : KURWĄ, SZMATĄ I SIE NAWET BY DLA KLOCKA MU LODA ZROBIŁA! I tak na marginesie to ola s. wszytko mowi [ i reszta dziewczyny] co ty im powiesz! wiec sorr y wszytko mowia co do joty CO TY Im MOWISZ i wy sądzicie, ze ja nie mam przyjaciół a co dopiero kolezankek!! a jesli nawet olka gada co ja mowie, lub inne.. to sorry ale jestem real ! a nie tak jak ty :/ ALE KWAS Z CIEBIE I OLKI CHODZĄCY

,kurwy z was :/ zaraz cos jeszczE o tobie napisze! DAM TE STRONE RAFŁAKOWI KLOCKOWI, NIECH WIE CO BYS ZROBIŁA JEMU ZEBY CHOCIAZ CI CZESC POWIEDZIAŁ
OTO LISTA TYCH rZECZY:
* BY SIE PUSZCZAŁ Z KAZDYM O KOGO BY JĄ RAFAŁ POPROSIŁ
*BY MU CODZINNIE ROBIŁA LODA
* BY DLA NIEGO ZEBRAŁA :/

KURWA Z NIEJ SZAMTA I W OGOLE!!!
Ps PAMiĘtaj komentarze te JEBNIETA TWOJEE ja usuwam ale notki to ozstana HAHAHHAHAHAHAH


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 28.02.2006 :: 23:41 ::Kod: 42-mi3-3.acn.waw.pl

Komentarz od: mjonski

Tresc:
czemu tak ostro miedzy wami? chodzi o faceta?


Komenatrz z: 25.02.2006 :: 18:25 ::Kod: clp201.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
ale uzo okemnatrow. kiedys była 12 ..a teraz.....:/


Komenatrz z: 24.02.2006 :: 23:35 ::Kod: 42-mi3-3.acn.waw.pl

Komentarz od: mjonski

Tresc:
siema, ostro scinasz z nog komentarzami, nie daj sie poniewierac, sadze, ze masz racje, jakby co to pisz karmaas@o2.pl, ja tu bede czesciej wpadal, narx
sprawdz http://sprite.pl/ride2/
pozdro


Komenatrz z: 24.02.2006 :: 17:33 ::Kod: cma13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dobra spieprzaj skibcia pipcia bo ja sie boje takie brzydactwa.. w szkole CI PRZYJEBIE W RYK I TO NA OCZYCHJ WSYZTKICH! I NIE TANCZE VBO SIE ZARAZE OD CIBIE PTASIĄ GRYPĄ! A kara mowi , ze nic nie ma do was, i nie masz prawa jej wyklinac





Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld