Siemka! chciałam podziękowac Olce ściborowskiej ze mi zajbiste komenatrze wystawiła, i za to ją zjebie w szkole! ma w morde! OLU UWAŻAJ ;/ Bo szykuje sie na ciebie ;/ Ale kawch .. MASZ RACJE TO JA TAMTEGO KOMCIA TOBIE NAPISAŁAM! cO BEDE SIE UKRYWAC!! HAHAHA ! PRZYNAJMIEJ PRAWDA.. wezcie włascie na jej blog i sie nabijajcie bardzo prosze WWW.BULA.TALK.PL
hahaha!!
ja sie bardzo ciesze bo w szkole mnie nie było! a mnie kurwa obchodzi moja kl, która mnei nie lubi, na szczęscie mam kolezanki, które mnie na 100%lubia olu , i ja nie musze sie im podlizywać I PRZYNAJMIEJ MAM KULTURE ,a nie jak ty! angeli mi powiedziała! Wiesz co? !! bez mozg.. SORRY ZERO ORZESZKA W GŁOWCE!! ;/ jak sie idzie do kogos to sie pyta czy mozna wejsc, a nie tak jak ty:/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RUSZAZ DUPE W DRZWI, BLOKUJESZ SIE I WYCHODZIS, CHOC ANGELA CIE NIENAWIDZI I NIE ZYCZY SOEBIE ZEBYS DO NIEJ PRZYCHODZIŁA! JAK NIE WIERZYSZ TO SIE JEJ SPYTAJ :/ ALE KWACH ..
niech ona mi powie, ze t y znow sie wprosiłas, to ci zjebiew skzole! odtarło! moze cie przynmiej kultury naucze.. choc w to wątpie!!! :/
a CO DO MOJEJ kl to są osoby ktore mnie lubią1 a ty np i karolina skibniewska i t cicie mmy kl to kurwa skurwilki KTÓRE MNIE OBCHĄDZA JAK KURWA GÓWNO HAHAHA ! NIE PRZEJMUJE SIE SZCZEGOLAMI :/ GHAHAHAHAHAHAHAHA ;] TY JEDNYM SŁOWEM JESTES OBCIACH ;] :/ HAHAHHA


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld