Yoyo Dzieki,z e mnie pocieszacie! TO NA PRAWDE DUZO ZNACZY! KTo mi wysyła walentynke, to niech mi zostawi komentarz. ok??

Ten szablon mi sie podoba... i narazie taki zostanie nie mam zamiaru go zmieniac! A co do tego:, ze jakbym se zyły podcieła, to duzo osob by nie tęskniło.. A szkoła by wcale gorsza, lub lepsza nie stała. hm... Ale juz mi ochota na samobujstwo przeszła Ja chce sie zakochac!! Strasznie lubie to uczucie hehe Juz sie nie moge doczekac, az wrescie na czyjś widok mi odech stanie heheh

Dzis w szkole przedstwialismy -switeziankę-, ja grałam dziewce! I dostałam szóstkę! Oczywiście sie pomyliłam.. omineła jedną zwrotkę! kurcze... a chciałam to wyrectowac bezbłędnie!
DZIS DYZUROWAŁAM! Dziewczyny mowiły, ze dyzury sa nudne! ja tak nie sądze! co chwila musiałam biegac po szkole... jak nie, jakies zawołac osoby, to musze isc sprzedac gazetke! boze mysłaam, ze tam nie wyrobie!! KONCZE PAPA


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 11.02.2006 :: 10:02 ::Kod: clf77.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: XXXXX

Tresc:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komenatrz z: 10.02.2006 :: 17:23 ::Kod: cmk222.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Kara siara

Tresc:
NO pomyliłas sie.. myslałam ze wyjde zza kulisów i cie strzele...ale ogółem było OK i pani kurkowej sie podobalo.DOSTAŁYŚMY SZÓSTECZKI!!! a tak w ogóle to ja byłam SWITEZIANKĄ:)


Komenatrz z: 10.02.2006 :: 16:30 ::Kod: cmg149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Didek

Tresc:
MOże we mni się zakochasz kto wie ?? Ja bym bardzo tego chiał i jeszcze czegoś bym chiał i się już nie moge doczekać a jak chcesz wiedziać czego to mnie sama zapytaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komenatrz z: 10.02.2006 :: 15:48 ::Kod: cke51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Mr.Virus

Tresc:
KOCHAM CIE!!!!!!!!!!


Komenatrz z: 10.02.2006 :: 15:43 ::Kod: 80.54.5.95

Komentarz od: amoreek

Tresc:
zycze Ci duzo miłości... :):) miłości szczerej i ze wzajemnością ;]

amoreek.talk.pl




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld