02.07.2006 :: 00:56
No nie moge.. Najpierw mi gadają ze sie zmieniam od przejscia do Tłuszcza,a teraz znow..ze sie zminiełam. Teraz jestem taka jak na poczatku... To co znow jest zle!? Albo co wam przeszakadza to, ze kocham kogos?? Kurwa juz szczesliwym nie mozna byc?? To az tak zle jak komus sie udaje?? I ze kurwa jakies anionimy do mnie piszą.. Ja nie moge. Przeciez kazdy wie, ze ja ma programy do wszytskiego na kompie, dzieki tacie.. Boze... Ja gdy kogos nie daze sympatia to nic nie robie. Mysli zachowuje dla siebie, a wy muscie mnie męczyc!!?? A co jest smieszne w tym? Ze te WSZYSTKIE osoby, ktore do mnie piszą z nowych numerow to ja wiem kim sa.. Nie bede juz ich wymiec, bo.. powiedzmy... mam ich w dupie. I w gim sie tak odwdziecze .. ;];] Że juz chce rok szkolny :p Dla niedowiarkow wytłumacze: moj tata pracuje w firmie gdzie sa potrzebne kody do rozszyfrowania uzytkownikow w sieci, oraz do haseł. Do uzytkowniokw działa tak: komputer jak i jego własciel mają kod. Jeden i ten sam, a komp podłoczony najmiejszym przewodem zysuje kod podobny do tego 1 kompa. I dlatego łatwo jest rozszyfrowac osobe ktora siedzi. AA i jeszcze skad wiem jaka osoba ma ten kod. Np. jak sie robi windowsa, lub linuxa lub inne.. KOd jest wpisywany w jedna wielka ksiege. Do niej ma prawie kazdy dostep, kto umie sie nia posługiwac(trzeba znac hasło). I tak nawet np. ktos wyklnie kogos na sytarym windowsie a wgra nowy windows to kod stary jest i do starego jest new przepisywany.. Wiec .. Widzicie... Jakby nie te progarmy nie wiem co bym zrobiła Dzieki nim wie, WIEM KOGO MOGE DAZYC ZAUFANIEM. Ale wy ( mowie do tych co do mnie bezszczelnie piszą) nie bede was wyklianc, bede udawac ze nie wiem, ale moge cos powiedziec.. i wszytsko co bede mowic, to moze nie byc prawda.. Hehe i zeby te osoby sie jeszcze odwazyły do mnie napic Hm... :]Ale smiesznie bedzie! Ci ktorzy mnie nie lubią smiało pisac na gg i mi to powiedz w twarz , nie jestem taka , ze zaraz was wyklne.. Jak nie lubicie to trudno sie mowi... PS.mam pasemka czarne, Jak ja wygladam ;P mamusia ma talent