siemka! jedego mniej przyjaciela Chodzi mi o Didka!!Dziekuj rychcie didek :/!!!!!! Jest tak: albo ja albo on[m.r.].... wybiera jego... Potem przeprasza i tak w kołko!! mam to w dupie i przecienam ten cholerny krąg... teraz koniec przyjazni...no nie didek.....:/ po prostu nie chce miec takiego kolegi [ ktorego nazywałam PRZYJACIELEM:/]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 21:30 ::Kod: ckr20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
mateusz jest spox!! i diddus! i danielek!!


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 21:11 ::Kod: ckr20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
mysli,ze nie wiem?? !! Kurde. wtexy co to zdjecie zrobiłes nma przedszkoluto czułam wtedy chyba cos iwecej. bo jakos tak chciałam z toba gadac i t d ale jakos mi to przeszło........wiesz czemu....


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 21:07 ::Kod: cle155.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
ale ja oczekuje od ciebie czegoś więcej niż przyjaźń


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 21:03 ::Kod: ckr20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
ale ty nie wiesz, jak to jest gdy on jest z mateuszem!!!!!!!!!!!! serio. ty nie wiesz co ja czuje!ja go doceniam za wszytko co robi DOBREGFO dla mnie...... Poprostu jest fajnie jak onwoli ze mna isc.serio


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 19:00 ::Kod: ckt105.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
Edzia zauważyłaś że on zawsze spełniał twoje zachcianki?? gdy Ty coś powiedziałaś żeby nie robił on tego nie zrobił, a Ty go wtedy nie doceniałaś! nie wiem po której być stronie!


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 18:11 ::Kod: cla182.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
Ja Matusza bardzo lubie a ciebie bardzo kocham mówie szczerze


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 18:06 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
jak dla mnie dobrze zrobilas ale masz jeszcze innych przyjaciół :* dla ciebie ;] bedzie dobrze


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 17:35 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Mati

Tresc:
Moim zdaniem Didek ma racje bo ty go odzucasz nie dajesz mu szansy jak powiedziala wioleta! Wyzywasz od h** i tak dalej jak cos zrobi nie tak...:/ Edzia on kiedys da sobie z tobą spokuj bo mu nie dajesz sznasy zobaczysz znam sie na tymm.... i prosze nie po nazwisku bo po PYSKU


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 16:16 ::Kod: ckt105.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
ja sięz sumie nie dziwie Didkowi! Edzia nie myśl że jestem po jego stronie ale może on Cie kochał i chciał być z Tobą nie tylko jako przyjaciel ale tez jako chłopak, a Ty mu nie dawałaś szansy! Więc nie wiem ja się nie wtrącam!


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 15:53 ::Kod: ckr20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: bula

Tresc:
Uuuuuuuu Ale didek to cham!!! A niby cię tak bardzo kochał.... ALE MASZ JESZCZE MNIE!! HEHE Pozdro!!


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 15:28 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Angela

Tresc:
Siemka.Nie przejmuj się
Masz jeszcze innych przyjaciół
Pozdro dla ciebie:*:*:*


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 15:16 ::Kod: cmm113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka ;-)

Tresc:
Też tak myśle jak Karolina...Jak by cię tak bardzo kochał to by wybrał Ciebie!!!!sam pokazał ci że woli Rychte od Ciebie!!!Pozdro!!!!


Komenatrz z: 27.04.2006 :: 15:08 ::Kod: cmq141.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Edzia dobrze zrobiłaś....Didek mówił że cię bardzo kocha a wybiera Rychtę,coś jest nie tak..!tak nie można że raz Cie przezywa innym razem mówi że kocha...i tak w kółką tak jak powiedziałaś...!!!dzięx za komcia u mnie.....pozdro i :*:*:*dla ciebie....!popieram Cię w 100%...!!!




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld